Harbiyiyorum’la Balat Fener Gurme Turu Çok Lezzetli Geçti. Siz De Katılmak İster Misiniz?

Geçtiğimiz Cumartesi günü özel bir davetli grubu ile Balat-Fener lezzet turu düzenledik. Gurme turu vasıtasıyla Fener-Balat’ın kültürüne ve tarihi zenginliğine de nüfuz ettiğimiz etkinliğin fotoğraf galerisini ve hikayelerini aşağıda bulabilirsiniz. (Fotoların üzerine tıklayın!)

Yoğun talep üzerine Balat-Fener lezzet turlarını sınırlı sayıda kişiye tekrarlıyor olacağız. Turumuza katılmak, detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için tıklayın!

Kuzu Tandır Kokoreç – Bildiğiniz Kokoreçlerden Çok Farklı (Not: Fotoğrafların Üzerine Tıklayarak Tüm Fotoğrafları Görüntüleyebilirsiniz)tandir-kokorec-harbiyiyorum-balat-lezzet-turu

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor ve yazıyor. 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" 2014 - "Social Media for Real" 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" kitaplarının yazarı. ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'dan bu yana Kültür TV'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlıyor ve sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir