Bunları BilelimVideo

Hollanda’nın Meşhur Gouda Peyniri Nasıl Yapılıyor? – Video-

Hollanda’nın ikon yemeklerinden biri de meşhur “Gouda Peyniri“. Gouda Peyniri Hollanda’ya gittiğinizde mutlaka karşınıza çıkacak, çeşitleri ile sizi şaşırtacak, Hollandalıların gerçekten gurur duydukları, tüm dünyada marka olmuş bir peynir.

Bu videoda sizlere meşhur peynir Gouda’nın Hollanda’da önemli imalathanelerinden birine götürüyoruz. Harbi Yiyorum Instagram TV hesabımıza yüklediğimiz benzer videoları kaçırmamak için Instagram hesabımızı takip etmeyi unutmayın.

İyi seyirler.

Instagram hesabımızı takip etmeyi unutmayın!

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

One thought on “Hollanda’nın Meşhur Gouda Peyniri Nasıl Yapılıyor? – Video-

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir