Instagram Canlı Yayın Bölüm 2: Gurme Mehmet Yalçın ile Yılbaşı Sofraları Üzerine

Üstat Mehmet Yalçın‘la 2018 yılına girmeden hemen önce eski yılbaşı sofraları, yılbaşında yemek kültürü, yılbaşında evde ne yenir üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Instagram hesabımızda yaptığımız canlı yayınımızda hem sizlerden gelen soruları yanıtladık, hem de üstat bize eski yılbaşı ziyafet menülerinde neler varmış neler yokmuş, kendi arşivinden getirdiği belgelerle birlikte gösterdi.

Mesela yüz elli yıl önce Osmanlı Yılbaşı ziyafetinde “Hindi Dolması” varmış… Canlı yayını kaçıranlar için Youtube kanalımıza tüm yayını koyduk. Bu tip kıymetli sohbetleri arşivleyip Youtube kanalımızda değerlendireceğiz. Kaçırmamak için abone olmayı unutmayın!

Keyifli bir 2018 olsun.
Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor ve yazıyor. 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" 2014 - "Social Media for Real" 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" kitaplarının yazarı. ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'dan bu yana Kültür TV'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlıyor ve sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir