Gurme HaberVideo

Vapurda Martı Nasıl Beslenir? Harbiyiyorum’dan Olay Yaratacak Martı Besleme Tekniği!

Malum İstanbullu olmak biraz da vapurdan martılara simit atmakla ilgili bir şeydir. Fakat o hayvanlara simit fırlatmak kadar da hayvan haklarını aşağılayıcı bir şey yoktur. Martıya atarsın simidi, kuşcağız havada takla atar yakalar falan; sen de eğlenirsin.

Bu noktada esas amacın farkında olsan da olmasan da kuşu doyurmaktan çok kendini eğlendirmektir. Hah işte o öyle değil efendim! Artık durumu eşitliyoruz. O simidi yakalamak martı için ne kadar zorsa, durum senin için de aynı derecede zor olmalı ki İnsan-Hayvan hakları eşitlensin. Biz Harbiyiyorum olarak martıları vapurda böyle besliyoruz ve sizleri de böyle beslemeye davet ediyoruz.

Söz sende, Panter Emel!

Video by: Harbiyiyorum.com
Oyuncular: Martı Jonathan Livingston feat. İbrahim Salih Sondoğan
Not: Harbiyiyorum’un Youtube kanalına abone olun! İçerik geliyor, içerik!!!Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

One thought on “Vapurda Martı Nasıl Beslenir? Harbiyiyorum’dan Olay Yaratacak Martı Besleme Tekniği!

  • Çok iyi… Ankara’da yaşayan biri olarak imrendim…

    Neyse yakında bizim de boğazımız olacak. Belki Başgan martı da getirtir… :)))

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir