Gurme Haber

Yeme-İçme Sektörü İçin Doğru Sosyal Medya Kullanım Eğitimi (İzmir) – 30 Haziran 2016

İstanbul’da Mayıs ayında düzenlenen eğitim sonrasında Harbiyiyorum.com sahibi ve yazarı Salih Seçkin Sevinç aynı eğitimi ilk olarak İzmir’de düzenliyor. Yeme-İçme (HORECA) ile ilgili sosyal medya kullanımı konusunda bilgi sahibi olmak isteyen tüm İzmirlileri bekliyoruz. (Acele edin; katılımcı sayımız 12 kişi ile sınırlı.)

Tarih: 30 Haziran Perşembe 2016
Saat: 9:00 – 13:30 (Yarım Gün)
Yer: Piyano Butik Ofis
Adres: Alsancak Mahallesi Enver Dündar Başar (1481) sokak No:9 Alsancak-İZMİR
Max Katılımcı Sayısı: 12
Eğitmen: Salih Seçkin Sevinç
Eğitim Bedeli: 290 TL

Hemen Satın Al

Bu Eğitim Tam Olarak Nedir?

Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya”, “Her Şeyin Başı Blog” ve “Harbi Yiyorum” kitaplarının yazarı, Harbiyiyorum.com’un kurucusu Salih Seçkin Sevinç sektördeki tecrübesi ve gözlemleriyle yeme-içme sektörü için sosyal medyanın en etkili şekilde nasıl kullanılacağına dair hap gibi bir eğitim düzenliyor.

Neden Katılmalıyım?

Sektörel sorunları yakından takip eden, işletmelerin bu bağlamda kafalarının çok karışık olduğunu bilen Salih Seçkin Sevinç, bu kanayan yaraya kesin çözüm olmak istiyor. Bu yüzden de sadece yeme-içme sektörüne yönelik bir eğitim içeriği hazırladı.

Eğitim sonunda katılımcılar işletmeleri ve markaları için holistik (kapsayıcı) bir sosyal medya stratejisi hazırlama yetisine sahip olacak ve süreçleri daha etkili bir şekilde kullanabilecekler.

Her katılımcıya ayrıca yazarın “Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya” kitabı hediye edilecek ve sertifika verilecek.

Aşağıdaki butona tıklayarak kredi kartı ile ödemenizi hemen yapabilirsiniz.

Hemen Satın Al

Eğitmen Hakında;

Uzun yıllar dijital pazarlama, sosyal medya üzerine eğitimler veren ve sektörel çözümler sunan Salih Seçkin Sevinç, Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya (3.Baskı), Her Şeyin Başı Blog (2.Baskı) ve Harbi Yiyorum kitaplarının yazarıdır.

Ayrıca 7 yıllık bir geçmişe sahip olan, Türkiye’nin en çok okunan ilk bağımsız yeme-içme portalı olan Harbiyiyorum.com sitesinin de kurucusudur. Harbiyiyorum.com bugün aylık milyonlarca ziyaretçisi olan ve yüz binleri aşan sosyal medya takipçisine sahip etkili ve sözü geçen bir mecradır.

Denizbank, Turkcell ve Türk Telekom gibi büyük ölçekli firmalar başta olmak üzere başka birçok firmaya sosyal medya, dijital pazarlama ve içerik pazarlama eğitimleri veren Salih Seçkin Sevinç bu kez “Yeme-İçme Sektörü”nü tedavi etmek için huzurlarınızda.

Eğitim İçeriği;

 • Dekonstrüksiyon – Doğru bildiğimizi düşündüğümüz şeyler neden yanlış?
 • Dijital bilgi kirliliği içinde bir dünya
 • Restoranların sosyal medyada yaptığı ölümcül hatalar
 • Nitelik mi, nicelik mi?
 • Sosyal medyada doğru içerik
 • İçeriğin gücü
 • İçerik tipleri
 • Dinamik içerik nedir?
 • Sosyal medyanın cevheri
 • Yaşasın en büyük Instagram! (mı)?
 • Nasıl her yerde görünür olunur?
 • Facebook, Twitter, Instagram ve Fazlası
 • Yemek fotoğraf/video çekim teknik ve tüyoları
 • Niş mecraların gücü
 • 360 derece sosyal medya stratejisi nasıl oluşturulur?

Kimler Katılabilir?

İşletmelerini daha ileri taşımak isteyenler, hali hazırda yürüttükleri sosyal medya çalışmalarının yanlış gittiğini düşünenler, pazarlama süreçlerini parlatmak isteyenler, daha iyisini nasıl yapabilirim diye düşünenler ve verimlilik arayan tüm yeme-içme sektör profesyonelleri katılabilir.

Nasıl Katılabilirim?

Aşağıdaki butona tıklayarak Harbiyiyorum Dükkan üzerinden kredi kartınız ile ödeme yaparak satın alabileceğiniz gibi banka havalesi ile de eğitimdeki yerinizi ayırtabilirsiniz. Banka havalesi ve daha fazla bilgi için [email protected]‘a mail gönderebilir ya da 0537 6632088‘den bize doğrudan ulaşabilirsiniz.

Hemen Satın Al

Beril Erbil

Harbiyiyorum.com'un İzmir'den sesi. Edebiyat sevdalısı. Yazı ve edebiyat atölyeleri düzenliyor. Okuyor, yazıyor, keşfediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir