En İyiler

Yılbaşı Sofranız İçin İnternetten Satın Alabileceğiniz En İyi 5 Gurme Ürün

2020, nasıl geçtiğini anlamadığımız, sinir, stres dolu bir yıl oldu hepimiz için. 2020’nin bitmesini dört gözle bekliyor, her sene olduğu gibi bir sonraki yıl için evrene umut dolu mesajlarımızı iletiyoruz. Ancak nerede o eski yılbaşı partileri diyeceğimiz bir yılbaşı da kapıda, bize göz kırpıyor, bunu da biliyoruz.

Bu yılbaşında parti kavramını minimalize ediyor ve evde çekirdek aile ile geçireceğimiz bol yemekli, içecekli-içkili ve çerezli bir yılbaşına devşiriyoruz. Zaten bizim de her yıl tavsiye ettiğimiz yılbaşı kutlaması bu yönde.

Tamam yılbaşında evdeyiz de hiç mi sefamız olmasın yahu şu yılın son gününde?

Olsun tabi, hepimiz hak ettik bunu. 4 Ocak’a kadar da evden çıkamacağız nasıl olsa 3 günlük yemeği hazır edin, 2021’in ilk günleri ziyafetle geçsin.

Çok lezzetli yiyecekler hazırlayacağınızdan hiç şüphemiz yok. Ancak bazı yiyecekler var ki hazırlaması çok zahmetli. Bu sebeple yılbaşı için internetten satın alabileceğiniz en iyi 5 gurme ürünü listeledik.

1 – Full Yılbaşı Menüsü

Pişmiş yılbaşı hindisinden, günlük üretilen taze mezelerine kadar, 31 Aralık’ta sıcak sıcak kapınıza teslim edilecek şekilde (sadece İstanbul içi teslimat) yılbaşı menüleri listeledik. Kişi sayınıza göre tercih edebileceğiniz 3 ayrı menü mevcut. Örnek yılbaşı menülerinin en büyük paketinin (Yılbaşı Menüsü 1) içeriğini aşağıda bulabilir, diğer paketleri ve fiyatları öğrenmek için Harbiyiyorum Dükkan‘ı ziyaret edebilirsiniz.

Yılbaşı Menüsü 1

 • Kestaneli İç Pilavlı 1 Tam Kandıra Hindisi (4.5- 5 kg arası)
 • Zeytinyağlı Yaprak Sarma 
 • Paçanga Böreği
 • Atom Mezesi
 • Rus Salatası
 • Acılı Ezme
 • Deniz Börülcesi
 • İspanyol Salata
 • Şakşuka
 • Arnavut Ciğeri
 • Antep Usulü Çiğ Köfte
 • Balık Tarama
 • Çerkez Tavuğu

Tüm mezeler günlük, taze üretimdir ve özel ambalajlarında 500 gr. olarak sunulmaktadır. 

2 – Pişmiş Yılbaşı Hindisi

Hindisi ile meşhur Kocaeli’nin Kandıra ilçesinin körpe (4,5-5,5 kg) lık fırınlanmış yılbaşı hindilerini içi portakal ve kestane pilav iç dolgulu şekilde yılbaşı günü evlerinize teslim edilecek şekilde (sadece İstanbul içi teslimat) online sipariş verebilirsiniz.

Harbiyiyorum Dükkan’dan isteyen tam yılbaşı hindisi siparişi verebileceği gibi, yarım yılbaşı hindisi siparişi de verebilir. Ayrıca daha uygun bütçeli Kore usulü hazırlanmış yine aynı şekilde iç pilavlı ve pişmiş olarak servis edilen İç Pilavlı Bütün Yılbaşı Tavuğu da tercih ederseniz satın alabilirsiniz.

3 – Füme Deniz Ürünleri

Ziyafet sofralarının vazgeçilmezi, denizlerin en çok rağbet edilen mezelerini bulabileceğiniz bir liste. Hepsi yerli üretim, hepsi taptaze…

Yılbaşı sofranız için Harbiyiyorum Dükkan’dan sipariş verebilirsiniz.

4 – Kokoreç

Kokoreç, sevenlerinin hassas noktası. Kokoreç özlemini en çok bu yıl çektik, dışarı çıkamadık, her yerden de eve sipariş veremedik ama artık bu duruma çözüm bulduk. Yıla nasıl başlanırsa tüm yıl öyle geçermiş derler, eh bu yıla kokoreç özlemiyle girmeyelim o zaman. Atomundan, koccosuna, dilim kokorecine kadar hepsi Harbiyiyorum Dükkan‘da.

5 – Paça Çorbaları

Gün kapanışının imza yemeği paça çorbaları. Sizi kendinize getirecek, enerji verecek, bol kolajenli, şifa deposu bir çorba ile yeni yıla hoş geldin demek için ayak paça ve kelle paça çorbası Harbiyiyorum Dükkan‘da satışta.

Herkese mutlu, sağlıklı, afiyet dolu bir yıl diliyoruz. 2021 hepimize uğurlu gelsin.

Mutlu yıllar!

İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız:
Kokoreçin Faydaları Nelerdir?
Kelle Paça ile Ayak Paça Çorbası Arasındaki Fark Nedir?
Hindi Dolması Nedir?
Lakerda Nedir?

2 thoughts on “Yılbaşı Sofranız İçin İnternetten Satın Alabileceğiniz En İyi 5 Gurme Ürün

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir