Zihin Esneten Program Harbi Diyorum Yayında!

Harbi Diyorum – Playlist Yayında!

Harbi Yiyorum ekibi olarak sezona yepyeni bir Youtube yapımıyla daha giriyoruz: Harbi Diyorum. Her Pazar (aksilik olmaz ise tabii) ilk gösterimi saat 18:00’da Youtube’da yayına girecek olan program, sonrasında hafta içi Podcast olarak Spotify ve Apple Podcasts’de yayında olacak.

Harbi Diyorum, öncelikle günümüz güncel mevzularına alternatif bir yaklaşım getiriyor ve insanların algılarının ne kadar farklı olabileceğini, bununla birlikte konuların ne kadar algı yönetimiyle alakalı olduğunu bir parodi olarak aktarmayı hedefliyor.

Bu bağlamda Youtube’a da yeni bir soluk getiren program, her ne kadar bütün konular matrak ve ciddiyetsiz bir şekilde ele alınıyor gibi görünse de aslında yine Youtube ve sosyal medya aleminde gelişen soruları ve görüşleri ciddi bir şekilde alıyor. Sadece bunları çarpıtıp, eğerek farklı/esprili ve gerçeküstü bir potada eğip bambaşka bir gerçekliğe taşıyor.

Şimdiden söyleyelim: Entellektüellerin çok seveceği, cahillerin nefret edeceği (ya da anlayamayacağı) bu program herkese göre değil!

Elbette kıvrak zekaya ve biraz eğlenmeye varsanız, Harbi Diyorum’un gerçek kitlesine şimdiden hoş geldiniz diyelim.

Hayat boş, eğlen coş!

Youtube kanalımızdan veya dilerseniz Spotify‘dan abone olup Podcast olarak dinleyebilirsiniz…

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor ve yazıyor. 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" 2014 - "Social Media for Real" 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" kitaplarının yazarı. ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'dan bu yana Kültür TV'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlıyor ve sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir