Gurme HaberGURME NOTLARI

Haftanın Yılbaşı Özel Gurme Ürünü: Yılbaşı Hindisi Ve Yılbaşı Menüsü

Bu hafta Pazar günü tam da Kahramanmaraş’tan şifa dolu kelle paça ve ayak paça çorbalarımızı Harbiyiyorum Dükkan’da satışa çıkarmıştık ki gündem bir anda Yılbaşı Hindisi ve Yılbaşı Menüsüne kaydı. Harbiyiyorum Dükkan internet projemize başlayalı daha henüz iki hafta oldu ve bu süre zarfında tahminimizden daha yüksek bir ilgiyle karşılaştık. Her yöreden ve doğru üreticisinden test ederek aldığımız, lezzetinden emin olduğumuz ürünleri yine sizlerle buluşturduğumuz bir platform olan Harbiyiyorum Dükkan‘a gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederiz.

Geçtiğimiz haftadan bu yana yılbaşı hindisi satacak mısınız şeklinde yorumlar almaya başlayınca hemen bir araştırmaya girip piyasada en iyi pişmiş hindiyi sunan, gurme ürünler konusunda uzmanlaşmış üretici/pişiriciyi bulup Harbiyiyorum Dükkan‘da satışa sunduk. Yalnız bu sefer sadece bu Yılbaşı Hindisi ve Yılbaşı Menülerinde teslimatı İstanbul içi ile sınırlı tuttuk. Bir de siparişin en geç yılbaşına bir hafta kala verilmesi şart!

Yılbaşı İçin Pişmiş Kandıra Hindisi (Sadece İstanbul İçi Teslimat)

Şu anda Hindisi ile meşhur Kocaeli’nin Kandıra ilçesinin körpe (4,5-5,5 kg) lık fırınlanmış yılbaşı hindilerini içi portakal ve kestane pilav iç dolgulu şekilde yılbaşı günü evlerinize teslim edilecek şekilde (sadece İstanbul içi teslimat) dükkanda online siparişte satışa sunduk. Tabii ki yılbaşına kalmadan belirli bir satış adetine gelindiği zaman bu yılbaşı hindisi satışını dükkanda sonlandıracağız. Bu yüzden şu önümüzdeki bir hafta yılbaşı hindi siparişlerini siteden vermeniz çok önemli.

Harbiyiyorum Dükkan’dan isteyen tam yılbaşı hindisi siparişi verebileceği gibi, yarım yılbaşı hindisi siparişi de verebilir. Ayrıca daha uygun bütçeli Kore usulü hazırlanmış yine aynı şekilde iç pilavlı ve pişmiş olarak servis edilen İç Pilavlı Bütün Yılbaşı Tavuğu da tercih ederseniz satın alabilirsiniz.

Masanızı Ziyafet Sofrasına Çevirecek Yılbaşı Menüleri

Bunların haricinde yine pişmiş kandıra hindili servis edilen full Yılbaşı Menülerini de derleyip dükkanda satışa sunduk. Yani tek bir tıkla tüm yılbaşı ziyafet masanızı donatıyoruz… Üç farklı paket halinde sunduğumuz yılbaşı menülerimizde yine yukarıda bahsettiğimiz şekile sunulan hindiler ve çeşit çeşit taze mezeler var. Hepsi de İstanbul içine, kapınıza kadar teslim ediliyor.

Ancak dediğim gibi siparişlerinizi verirken ne olur son haftaya kalmayın. Örnek yılbaşı menülerinin en büyük paketinin (Yılbaşı Menüsü 1) içeriğini aşağıya bırakıyorum. Diğer paketleri ve fiyatları öğrenmek için Harbiyiyorum Dükkan‘ı ziyaret edebilirsiniz.

Yılbaşı Menüsü 1

 • Kestaneli İç Pilavlı 1 Tam Kandıra Hindisi (4.5- 5 kg arası)
 • Zeytinyağlı Yaprak Sarma 
 • Paçanga Böreği
 • Atom Mezesi
 • Rus Salatası
 • Acılı Ezme
 • Deniz Börülcesi
 • İspanyol Salata
 • Şakşuka
 • Arnavut Ciğeri
 • Antep Usulü Çiğ Köfte
 • Balık Tarama
 • Çerkez Tavuğu

Tüm mezeler günlük, taze üretimdir ve özel ambalajlarında 500 gr. olarak sunulmaktadır. 

Sorularınız için [email protected]a mail gönderebilirsiniz. Harbiyiyorum Dükkan‘ı ayrıca Instagram’da @harbiyiyorumdukkan isminden takibe alabilirsiniz.

Herkese şimdiden sevdikleriyle keyifli ve afiyet dolu bir yılbaşı dilerim.

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

6 thoughts on “Haftanın Yılbaşı Özel Gurme Ürünü: Yılbaşı Hindisi Ve Yılbaşı Menüsü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir