Gurme Haber

BİM 9 Şubat Aktüel Gurme Ürünler Kataloğu

Bim bu salı Sevgililer Günü’ne hazırlanmış, daha doğrusu hazırlanmış görünümü vermek istemiş. Kalpli eşyalar, yiyecekler falan filan…

İç çamaşırı ve makyaj malzemelerinden arta kalan kısımlara da 3-5 tane yiyecek attırıvermiş.

Gelin birlikte bakalım. Bu sefer afişi paylaşmayacağım keza don atlet arasında çikolata görünümü pek de iç açıcı değil. Ürünlere tek tek bakalım.

San Sebastian Cheesecake’i kendin yapmak istediğinde bile ana malzemelerinin en az 60 lira tuttuğu günümüzde 20 liralığını bulunca insan bir düşünüyor ister istemez. Ama neden denenmesin? Belki de iyidir kim bilir?

Eveeet, kalpli ürünler defilemiz başladı. İlk sırada mini cheesecakeler yer alıyor. Limonlu, çikolatalı ve çilekli. İçinde 6 adet varmış. Aman sevdiceğinizin karşısına donuk vaziyette koymayın, biraz bekletin dışarda yumoş kıvama gelsin, öyle…

Evet kalpli defilenin ikinci sırasında, Kahve Dünyası çikolataya doymuş atıştırmalık kutusu ile yerini alıyor. Sloganı ise “Bir dolu mutluluk!”.

Defilenin üçüncü sırasında pembe kalpli kutusu ile Bebeto yer alıyor. Tamam kutu kalpli ama içindeki jelibonlar da kalpli mi? Eğer öyle değilse çok da özenilmemiş derim. Alıp deneyen varsa yorumlara yazarsa sevinirim.

Dördüncü sırada ise coca cola yerini almış. İki tane kalp kondurmuş, bir de güzel sözler ve yeminler iliştirmiş al sana Sevgililer Günü kombinasyonu…

Beşinci sırada kalpli kek ile Oslo yer almış. Son dakikada, sevgililer gününü unutmadığına ikna etmeye çalışan insan keki adeta. “Aaaa hiç unutur muyum! İşte bu da sevgililer günü hediyen, kalpli kek, hem de kırmızı bak!”.

Diğer BİM yazılarımız:
BİM 26 Ocak Aktüel Gurme Ürünler Kataloğu
BİM 5 Ocak Aktüel Gurme Ürünler Kataloğu
BİM 29 Aralık Aktüel Gurme Ürünler Kataloğu
BİM 22 Aralık Aktüel Gurme Ürünler Kataloğu

*Yayına giren videolarımızdan haberdar olmak için Harbi Yiyorum Youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

2 thoughts on “BİM 9 Şubat Aktüel Gurme Ürünler Kataloğu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir