AtaşehirİstanbulNetwork

Sushinami, Ataşehir, Watergarden İstanbul

Sushinami sadece “Sushi” yiyebileceğiniz bir restoran olarak değerlendirilmemeli. Uzakdoğu mutfağına ait hemen hemen öne çıkan her nosyona sahip bir restoran burası.

Watergarden içinde konuşlanmış hacmen oldukça ferah ve ambiyansı son derece keyifli bir mekan.

Sushinami sushileri Ataşehir ve çevresi için oldukça başarılı. Ayrıca dinamit karidesi, acılı dana eti ve Tayland’ın milli yemeği olan Pad Thai de spesiyalleri de arasında…

Uzakdoğu mutfağı denilince akıllara ilk olarak Wok tavada yemek yapan yerler geliyor. Hal böyle olunca Sushinami başarılı sushilerinin yanında wok yemekleri ile de öne çıkan bir yer.

Not: Pandemi boyunca devletin belirlediği yasal çerçeveler içinde Gel-Al ve Paket servisleri devam ediyor. Yine de paket menünüze karar vermeden önce mekanı arayıp teyit edebilirsiniz.

Sushinami
Adres:
Barbaros, Ardıç Sk. 4G1, 34746 Ataşehir/İstanbul
Tel: +902166292895

İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız:
Tsukiji’de En İyi Belt Sushi Nerede Yenir? Sushizanmai, Tsukiji Fish Market, Tokyo, Japonya
Sushi Hakkında Bilmediğiniz 7 Gerçek
Sushi Kültürüne Giriş: Bilmeniz Gereken 5 Şey!
Wasabi Nedir?
Japon Kahvaltısı Nasıl Olur?
Akasaka’da En İyi Takoyaki Nerede Yenir? Gindaco Highball Akasaka, Tokyo, Japonya

*Yayına giren videolarımızdan haberdar olmak için Harbi Yiyorum Youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir