Alaçatı Ot Festivali 2015 Harbiyiyorum Lezzet Durakları

Harbiyiyorum Alaçatı Lezzet Durakları

Harbiyiyorum olarak Alaçatı Ot Festivali 2015’i idrak ettikten sonra uzun bir süre yediğimiz nefislerin arz-ı endam eden lezizlerin etkisi altında dolaştık. Zira oradaki yemeklere “sevgi” katıldığı gayet belliydi. Bizler için İstanbul’da sağlıklı ve içine “sevgi” katılmış yemeklerle beslenme pek kolay bir konu değil.

Bu yüzden gittiğimiz yerlerin çetelesini tuttuk ki bizden sonra ziyaret edecekler ve dahi biz bizzat kendimiz bir dahaki gidişimizde tekrar istifade edelim.

Ara sıra dönüp dönüp hafızamızı tazeleyelim.

Daha sonra içlerinde bazılarına tek tek “klasik yazılarımızla” değineceğiz ama bizim için Nisan ayında Alaçatı ve “Lezzet Noktaları” işte bu mekanlardan ibaretti. (Yeni bir hizmet: Yazının sonunda bütün mekanların haritada işaretlenmiş yerlerini bulabilirsiniz.)

1. Sedirli Ev

2.  Eflatun Alaçatı

3. Asma Yaprağı

4. Kokoreççi Salih’in Yeri

5. Bi İnce Meyhane

6. İmren Alaçatı

7. Kapari Bahçe

8. Kumrucu Hikmet

9. Turşucu Erol

#alacati #tursu #tursucuerol #cesme #izmir #turkey

A photo posted by folcars_autoart (@mustafa_aksoy_) on

10. Viento Alaçatı

11. Cadde 75 Hotel

12. Veli UstaSalih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor ve yazıyor. 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" 2014 - "Social Media for Real" 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" kitaplarının yazarı. ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'dan bu yana Kültür TV'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlıyor ve sunuyor.

Alaçatı Ot Festivali 2015 Harbiyiyorum Lezzet Durakları” için 3 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir