En İyilerŞişli

Etiler’de 10 TL’nin Altında Yemek Yiyebileceğiniz En İyi 7 Mekan

Listemizin başlığı biraz düşündürücü ve hatta güldürücü olabilir :) “Etiler Nispetiye Caddesi‘nde 10 TL’nin altında yemek yemek mi?” Elbette neden olmasın? Geçtiğimiz yıl “Bağdat Caddesi’nde 10 TL’nin altında yemek yiyebileceğiniz 7 yer” i yazmıştık. Bu bizim için ciddi bir ihtiyaçtı. Zira bizim için ihtiyaçsa başkaları için de ihtiyaç olabilir diye düşündük.

İstanbul’un en lüks cafe ve restoranlarını barındıran bu caddede ne kadar ucuza doyabileceğinizi gösteren bir liste hazırladık. En ucuz 7 mekanı barındıran listemizdeki mekanlardan birinde yemek yiyip başka lüks bir mekanda çay-kahve-tatlı keyfi yapabilirsiniz, fena fikir değil sanki?

Eh, devir ekonomi devri.

İşte Etiler civarında 10 tl’nin altında hesap ödeyerek doyabileceğiniz en iyi 7 yer;

Sizin de ekleyeceğiniz yerler varsa lütfen yorum kısmına yazın. Sevaptır!

1- Etiler Marmaris Büfe

Picture 1 of 7

Etiler’de 10 tl'nin altında ne yiyebiliriz diye düşünüldüğünde akla ilk gelen şüphesiz: Etiler Marmaris Büfe. Ayvalık tostu gibi çeşitli tostlarıyla, patsolarıyla, ıslak hamburgerleriyle yanında soğuk bir limonata eşliğinde gayet makul bir fiyat ödeyerek yemeğinizi yiyebilirsiniz. / Adres: Nispetiye Mahallesi, Nispetiye Caddesi, No 24/32, Beşiktaş - Telefon: 0212 284 11 57

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir