En İyilerGenel KahvaltıKadıköy

Kadıköy-Moda’nın En İyi 7 Kahvaltıcısı – 2016

Günün ilk öğünü olan kahvaltıyı; kimi ağzına üç beş birşey atıp geçiştiriyor, kimiyse özel bir zevk haline getirip üzerine kahve keyfi yapıyor. İster istemez hafta içi geçiştirilen ilk öğün kahvaltı, artık günümüzde hafta sonu gelince sefasını süre süre yapılma isteği uyandırıan bir kondüsyon haline geldi.

Son zamanlarda dışarıda kahvaltı etmek oldukça popüler. Eh, biz de bir nebze olsun hafta sonu planınıza yön verelim dedik ve bu listeyi hazırladık. Zamanının büyük çoğunluğunu Kadıköy-Moda taraflarında zamanının geçiren kişiler olarak, bu bölgenin en iyi kahvaltıcılarını listelemek farz oldu.

[wdi_feed id=”1″]

Yumurtaların göz göz olduğu çayın su gibi aktığı Kadıköy-Moda kahvaltıcılarına bir göz atmalısınız.

Haydi afiyet olsun!

6- Yer

Picture 6 of 7

Moda’da klasikleşen ama her birinin kendine has özelliği ve dekorasyonu olan kafelerden biri YER. Güzel atıştırmalık lezzetlerin yanı sıra güzel bir kahvaltı sunuyorlar. Yemekleri, nezih ortamı ve müzikleriyle arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz. / Adres: Caferağa Mahallesi, Ferit Tek Sokak, No 25/A, Kadıköy, İstanbul - Telefon: +90 (216) 450 16 70

Dobra Gül

Gittiği yerler kim olduğunu bilmez. Dobra dobra yazar. 7 kuşak Bolu Mengen'li. Sevdiğini çok sever, sevmediğinin üstünü çizer. Dikkat! Gerçek gurme! Mekanların korkulu rüyası.

2 thoughts on “Kadıköy-Moda’nın En İyi 7 Kahvaltıcısı – 2016

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir