İstanbul’da Yeni Nesil Hamburger Yiyebileceğiniz En İyi 7 Mekan – 2016 (Yeni)

Şehirde bir yeni nesil kahve, bir de burgerci bu kadar rağbet görünce biz de 2014 yılında yaptığımız ”İstanbul’da Yeni Nesil Hamburger Yiyebileceğiniz En İyi 7 Mekan” listemizin 2016 versiyonunu yapalım dedik. Hatta bundan böyle listelerimizi 2 yılda bir güncellemeye karar verdik. Yiyecek içecek sektörü bu denli hızla gelişirken bu listelerin güncellenme sürelerinin de hızlanması kaçınılmaz görünüyor.

Hazır her gün yeni burgerci açılıyorken, gidelim, deneylim ve beğendiklerimizi bir kere daha sizlerle paylaşalım istedik.

2014 listemizde yer alan 7 burger mekanının da bizdeki yeri ayrı ve çoğuna da hala severek gidiyoruz. Ancak dediğimiz gibi değişim kaçınılmazdı ve bizde gerekeni yaptık.

İstanbul’da Yeni Nesil Hamburger Yiyebileceğiniz En İyi 7 Yeni Mekan 2016” listemiz için sizi hemen aşağıdaki galerimize alalım.

2- Bosnjak Mutfak, Karaköy

Picture 2 of 7

Balkanlardan burger mi çıkarmış demeyin! Zira Boşnaklar köftenin ataları. İyi köfte ve iyi ekmek birleşince, sonuç gayet iyi. Adres: Kılıç Ali Paşa Mescidi Sokak, No: 11/A, Karaköy, İstanbul Tel: 0212 2430552

Dobra Gül

Gittiği yerler kim olduğunu bilmez. Dobra dobra yazar. 7 kuşak Bolu Mengen'li. Sevdiğini çok sever, sevmediğinin üstünü çizer. Dikkat! Gerçek gurme! Mekanların korkulu rüyası.

One thought on “İstanbul’da Yeni Nesil Hamburger Yiyebileceğiniz En İyi 7 Mekan – 2016 (Yeni)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir