İstanbul’da Yeni Nesil Hamburger Yiyebileceğiniz En İyi 7 Mekan – 2016 (Yeni)

Şehirde bir yeni nesil kahve, bir de burgerci bu kadar rağbet görünce biz de 2014 yılında yaptığımız ”İstanbul’da Yeni Nesil Hamburger Yiyebileceğiniz En İyi 7 Mekan” listemizin 2016 versiyonunu yapalım dedik. Hatta bundan böyle listelerimizi 2 yılda bir güncellemeye karar verdik. Yiyecek içecek sektörü bu denli hızla gelişirken bu listelerin güncellenme sürelerinin de hızlanması kaçınılmaz görünüyor.

Hazır her gün yeni burgerci açılıyorken, gidelim, deneylim ve beğendiklerimizi bir kere daha sizlerle paylaşalım istedik.

2014 listemizde yer alan 7 burger mekanının da bizdeki yeri ayrı ve çoğuna da hala severek gidiyoruz. Ancak dediğimiz gibi değişim kaçınılmazdı ve bizde gerekeni yaptık.

İstanbul’da Yeni Nesil Hamburger Yiyebileceğiniz En İyi 7 Yeni Mekan 2016” listemiz için sizi hemen aşağıdaki galerimize alalım.

3- Jimmy Burger, Yeniköy

Picture 3 of 7

Yeniköy'e yeni bir soluk getiren leziz burgerci. Kendi imzaları olan karamelize soğan, cheddar ve dana bacon üçlüsü leziz! Adres: Köybaşı Cad. No:166 Yeniköy, İstanbul Tel: 0212 2230107

Dobra Gül

Gittiği yerler kim olduğunu bilmez. Dobra dobra yazar. 7 kuşak Bolu Mengen'li. Sevdiğini çok sever, sevmediğinin üstünü çizer. Dikkat! Gerçek gurme! Mekanların korkulu rüyası.

İstanbul’da Yeni Nesil Hamburger Yiyebileceğiniz En İyi 7 Mekan – 2016 (Yeni)” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir