En İyilerLİSTELERNEREDEN ALALIM

En İyi 7 Filtre Kahve Makinası

Kahve bağımlılarının çok seveceği, her bütçeye göre bir seçeneğin olduğu Türkiye’nin En İyi 7 Filtre Kahve Makinası Markası

Kahveye son yıllarda büyük bir ilgi ve talep var. Starbucks’ın 2003 yılında İstanbul Bağdat Caddesi’nde ilk şubesini açmasıyla bu süreç başladı diyebiliriz aslında. Sonrasında küresel ve yerel kahve zincirleri birbiri ardına açıldı.

Kahvenin tarihi bizim ülkemizde aslen çaydan daha eski ve köklü. İlk kahvenin de Yemen’den (zamanın Osmanlı vilayetlerinden biri iken) dünyaya yayıldığı biliniyor. Yıllar içinde kahve büyük bir inovasyon yaşadı. Önceleri sadece pudra şekeri kıvamındaki ünlü Türk Kahvemizi içerdik. Şimdilerde ise, 3. dalga kahvecilik adı altında, Syphonlar, Chemexler, espressolara yeni yorumlar… Hepsi kahveye olan ilgili dünya çağında arttırıyor. Filtre Kahve ise sayısız seçenekler arasında kahve severlerin en favori sunum şekli olduğu aşikar. Kahve bağımlıları iyi bilir ki, kahvenin en yoğun zevkli hali filtre demlemedir. Filtre kahve minimaldir, lezzeti ve çekirdeğin kalitesini en iyi ortaya çıkaran kahve türüdür. Filtre kahveyi en üst seviyede içmek için de ortaya makina seçimi konusu çıkar. Öyle ki, fiyat aralığı 10.000 tl ile 227 tl arasında açık bir yelpazede seyrediyor.

Size Türkiye’de bulabileceğiniz ve her bütçeye uygun en iyi filtre kahve makinalarını derledik. Bu listeyi yaparken kriterimiz fiyat/performansı çok geniş bir tabana yayarak marka aramak oldu. İşte Türkiye’nin En İyi 7 Filtre Kahve Makinası Markası

1- Bunn Grx-B Velocity Filtre Kahve Makinesi

Profesyonellerin evde de tercihi her zaman bir BUNN’dır sevgili kahve bağımlıları… Amerikalı markayı, yine dünyaca ünlü Dunkin, Mc Donald’s ve hatta Starbucks’lar da filtre kahve hazırlamak için dükkanlarında tercih ediyor. Evet pahalı ama evladiyelik ve şüphesiz ki, onun demlediği kahve her zaman bir tık üstün. Hemen bir BUNN Satın AL!

2- Breville Filtre Kahve Makinesi Bdc600

Avustralya merkezli Breville Group şirketinin kahve makinalarının ünü tüm dünyada biliniyor. Kullanılan inox malzeme ve zevkli tasarım üst düzey bir kalitenin ürünü. Türkiye’de de artık satın alınabiliyor. Damlama emniyeti, otomatik kapanma özelliği standart. Hemen AL!

3- Moccamaster Kbg Select Cam Potlu Filtre Kahve Makinesi

1.2 lt (10 cup) hacmi, şık tasarımı, otomatik kapanma ve damlama emniyeti, üstün demleme tekniği ile en iyilerin arasında adını geçirmeyi başarıyor Moccamaster. Satın almak için tıklayın.

4- Wmf Bueno Filtre Kahve Makinesi

Mat çelik inox tasarımı, otomatik kapanma özelliği, aşırı ısınma emniyeti, damlama emniyeti ve 10 fincanlık kapasitesiyle en iyi filter kahve makinalarından biri Wmf. Hemen satın almak için tıklayın.

5- Electrolux EKF7700 Filtre Kahve Makinesi

İsveç’li bir marka Electrolux. Yıllardır orta-üst segment kalitede elektrikli ev eşyaları sektöründe sözü geçen bir marka. Filtre Kahve makinasın AromaStrength özelliği sayesinde kahve sertliğini tek tuşla ayarlayabiliyorsunuz. Duşlama sistemi sayesinde de daha lezzetli ve yoğun bir kahve tadı sağlıyor. Anti kireç fonksiyonu, kendi kendini temizleme ve saf su filtresi ise en önemli avantajları arasında sayılıyor. Hemen bir tane edinin.

6- Philips HD7459/20 Daily Collection Filtre Kahve Makinesi

İşte rakiplerine göre görece ekonomi fiyatı ve tatmin edici performansıyla Philips de listemizde yer alıyor. Kullanan herkesin yüzünü güldüren, uygun fiyatı ve şık tasarımıyla yılların markası Philips, Türkiye’nin en sevilen ve en çok tercih edilen filtre kahve makinalarından biri. Hemen Satın AL!

7- Arzum AR3046 Brewtime Filtre Kahve Makinesi

Üst segment bir ürün değil ancak beklentiyi ziyadesiyle karşılıyor. Damlama önleyici, su seviyesi göstergesi ve yıkanabilir filtre sistemi en beğenilen özelliklerinden biri. Hemen Satın AL!

Bonus: Kiwi Kcm 7535 Filtre Kahve Makinesi

Son derece uygun fiyatı ile öğrenci evlerinin dostu Kiwi, şu an piyasada satın alabileceğiniz en ekonomik filtre kahve makinasıdır. Hemen Kiwi Filtre Kahve Makinesi AL!

*En yeni mekan ve lezzet keşifleri için Harbiyiyorum Instagram hesabını takip etmeyi unutmayın!

Dobra Gül

Gittiği yerler kim olduğunu bilmez. Dobra dobra yazar. 7 kuşak Bolu Mengen'li. Sevdiğini çok sever, sevmediğinin üstünü çizer. Dikkat! Gerçek gurme! Mekanların korkulu rüyası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir