Gurme Haber

Yeme-İçme Sektörü İçin Doğru Sosyal Medya Kullanım Eğitimi

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı; “Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya” ve “Her Şeyin Başı Blog” kitaplarının yazarı Salih Seçkin Sevinç yeme-içme sektöründe sosyal medyanın doğru kullanımı üzerine bir eğitim düzenliyor.

Tarih: 31 Mayıs Salı 2016
Saat: 9:30 – 13:30 (Yarım Gün)
Yer: 2nd Floor Event Space, Özgür Şef – Caddebostan
Max Katılımcı Sayısı: 15
Eğitmen: Salih Seçkin Sevinç
Eğitim Bedeli: 290 TL

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon İçin: https://www.eventbrite.com/e/yeme-icme-sektoru-horeca-icin-dogru-sosyal-medya-kullanm-egitimi-tickets-25346995546

Bu Eğitim Tam Olarak Nedir?

Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya”, “Her Şeyin Başı Blog” ve “Harbi Yiyorum – Türkiye’de Harbiden Nerede NeY Yenir 1” kitaplarının yazarı, Harbiyiyorum.com’un kurucusu Salih Seçkin Sevinç sektördeki tecrübesi ve gözlemleriyle yeme-içme sektörü için sosyal medyanın en etkili şekilde nasıl kullanılacağına dair hap gibi bir eğitim düzenliyor.

Neden Katılmalıyım?

Sektörel sorunları yakından takip eden, işletmelerin bu bağlamda kafalarının çok karışık olduğunu bilen Salih Seçkin Sevinç, bu kanayan yaraya kesin çözüm olmak istiyor. Bu yüzden de sadece yeme-içme sektörüne yönelik bir eğitim içeriği hazırladı.

Eğitim sonunda katılımcılar işletmeleri ve markaları için holistik (kapsayıcı) bir sosyal medya stratejisi hazırlama yetisine sahip olacak ve süreçleri daha etkili bir şekilde kullanabilecekler.

Her katılımcıya ayrıca yazarın “Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya” kitabı hediye edilecek ve sertifika verilecek.

*Biletleri aşağıdaki form vasıtasıyla Eventbrite üzerinden tüm kredi kartlarıyla satın alabilirsiniz.

Sego Alfredo

Sego Alfredo Gonzales - Meksika doğumlu, 15 yıldır Türkiye'de yaşayan yeme-içme tutkunu bir expat. Harbiyiyorum.com'da yeme-içme haberleri ve fazlası ondan sorulur.

One thought on “Yeme-İçme Sektörü İçin Doğru Sosyal Medya Kullanım Eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir