Restoran Hakkında

kebapci-asker-usta-kebaplari
5 1 Review
Popular

Asker Usta Kebap, Maslak

kebap, uykuluk, Adana kebap, yağlı kara

Asker Usta Kebap, Adana'da başlayan hikayesi ile Maslak Oto Sanayi içerisinde salaş ama bizzat Asker Usta ve oğlunun ocak başında olduğu başarılı bir Adana kebapçısı. Adana kebabının da İstanbul'daki başarılı bir temsilcisi.

Aynı zamanda bir ocakbaşı olan mekanda doğrudan Asker Usta'nın önüne oturup kebapları pişerken izleyip kendi siparişlerinizi verebilirsiniz.

Mekanın spesiyalleri arasında öncelikle Adana kebabı geliyor. Daha sonra yağlı karası, ciğer şişi, uykulukları en çok tercih edilen kebapları arasında.

Not: Alkolsüz mekan.

Güncelleme (10 Eylül 2023)

Asker Usta Kebap, 2023 Eylül ayında yan tarafındaki dükkanı da bünyesine katarak hem ön cephesini genişletti, hem de mangalını 6 metreye çıkardı. Mutfak alanını da bu sayede düzenleyen ve daha ferah bir ortama kavuşan Kebapçı Asker Usta hızla büyümeye devam ediyor.

Büyüyen ön cephesi ile birlikte Kebapçı Asker Usta, Maslak Oto Sanayii içerisinde Adana'daki Büyük Saat Kulesi sokağını andırıyor

Video

Lokasyon

İletişim Bilgileri

Adres
Maslak, İç Kapi, Aos 41. Sk No: 250 -2 No: 1, 34485 Sarıyer/İstanbul
Telefon
Posta Kodu
34485
Sosyal Medya Hesapları

Asker Usta Kebap, Maslak 1 review

Write Your Review
5
1 review
  • Salih Seckin Sevinc

    Bence ocakbaşı ve iyi Adana kebap istiyorsanız doğru bileşen tam da burada. Asker Usta yılların tecrübesi ile Adana sokaklarındaki tablacı ocakbaşlarını aratmıyor. Kısacası Adana’ya gitmeden Adana tam da Kebapçı Asker’de ayağınıza geliyor.

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *